Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel

emiliamichaldom

offline emiliamichaldom blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: TK29
218727 odwiedzin | wpisów: 79, komentarzy: 1822, obserwuje: 280

Wykończeniówka:)

autor: emiliamichaldom blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Ze względu na porę i niewielką ilość zmian na budowie wpis będzie krótki, ale mam nadzieję, że może przypadkiem wywołam równie ciekawą dyskusję, co ostatnim razem hihihi zastanawiłam się jakie zdjęcie wrzucić, które mogłoby wywołać równie ciekawą dyskusję, jak żarty Putina z chłopakami, ale nic mnie w ręce nie wpadło:))) więc zostawmy żarty "lepszym" :))

i tu usunęłam zdjęcie bo mi klimat psuło:))

dziewczynki kochane - nie przeszkadzajcie sobie wcale - zero krępacji - mogę zmienić nazwę bloga, na "walimy poszklanie i na rusztowanie:)))) lub "o luźnych gadkach gadanie:)))  

j
a Was bardzo lowju .... a tem czasem u nas:))

łazienka duża:) prysznic oświetlony:))

blog budowlany - mojabudowa.pl

Kinkiety łazienkowe po montażu - ----speszyl for poddebemmurator:)))) jestem mega zadowolona:) IKEŁA rządzi !!! i to światło pod robienie mejkapu:)) łał!!!

blog budowlany - mojabudowa.pl

brudna łazienka:)) może później sprzątnę .... znaczy - pomyślę o tym jutro, jak pewna O'hara:))

blog budowlany - mojabudowa.pl

wnęka na szampona:)) nad wanną, której nie ma:)) a może i na Szampana:))

blog budowlany - mojabudowa.pl


mała łazienka prysznic:)

blog budowlany - mojabudowa.pl

lampki Italux wiszą- wprawdzie w worku, ale może dłużej posłużą hih:))

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl


saloon:)) płytki okryte i chwalić się nie mogę.... 

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

poszły kolory - u Syna  :))
Szara Pośwata - Dulux

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl


i pokój bez właściciela - styl angielski z listwami na ścianie lalalal
 - kolor Dulux - PUSTYNNY SZLAK

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl


aha i kupiłam szyny do moich wnęk zasłonowych - firma Gardinia - jest w Leroy i Casto w niezłej cenie - nieco droższa niż oferowana druga podobna, ale niestety jakość firmy, której nazwy nieznam - dużo gorsza giełła się jak źdźbło trawy - a ta Gardinia silidna i sztywna jak kalesony dziadka na mrozie suszone:))

blog budowlany - mojabudowa.plnio:) oczywiście spektakularnych owocow projektowania  wnętrz nie wrzuciłam, ale jeśli cokolwiek skończonym nazwać można będzie, to chwalić się będę:))

Wieczorkiem z winkiem własnej roboty od pewnego doktora, pozdowienia i wielkie uściska znad pełnego kieliszka :)))

Emily
Komentarze (34)
autor: madera1m   dodano: 2014-10-25 | 07:16:11
Cześć Emilko o poranku :) Polityka dla polityków,jak ziemia dla ziemniaków :) Powtórzę za K.Wojewódzkim- "gówno skleiło się z elitą" :) Może blog o tytule- Estrogen bez gipsu,czyli luźne gatki :) To moja propozycja :) Wnętrzności masz piękne,widoki za oknami również :) Łazienki absolutnie wysmakowane,powiem więcej-wysublimowane :) Lampy do łazienki nie wyczaiłam w Ikeła,więc pierdyknęłam jakiś Talin na cenę urywającą doopę :) Już się z tym pogodziłam :) Zwisy galante w worku,czy też bez :) Ogólnie jest pięknie,bez wazeliny :) Jeszcze a propos polityki-tydzień temu waliłam wódę z jakimś tam senatorem i mam karencję :) Ale może dzisiaj otworzę wrota winiarki,sięgnę po ulubione winko "matkie boskom" i wypiję zdrówko Twoje i Twojego domku :) cmoki przy late :)
Odpowiedź do madera1m
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 09:30:44
uh Marzenko, jak Ci nie przytaknąć... plityka to najwieksza kur...a zaraz po prostytucji....- wiem ostro, ale prawda niestety, bo niestety coś wiem o tem - szkoda.... Estrogen bez gipsu, luźne gatki - podoba mnie się bardzo... choć babki już bez estrogenu, tyż bywają zajefajne:))) a jakie mądre:) Marzenka! Talin doope urywa! cena ofkors również, ale jaki ŁON błyszczący ....ulalla:)) PIU BELLA KOZA!!! co do picia woody z senatorami, to pewnego raza w sejmie, pamiętam jak dziś mnie bielmo z oka spadło, właśnie po alkoholu.. zobaczyłam prawdziwe oblicze polityki... hihihi na nieszczęście są w polityce fajni ludzie, ale giną w tłumie bandy dorobkiewiczów, krętaczy i innych nieudaczników.... jak ich znaleźć? skoro nikt ich nie dopuszcza wyżej - ze strachu, że mogliby się spodobać i kogoś wygryźć....:))) o taka dygresyjka z rana:)) a zara wybory i coś trza wybrac:) a ja wyciągam dziś kolejną butelkę Marzenko i wypiję Twoje zdróko i Twojej rodzinki - coby Wam się szczęśliwie na Maderze żyło:)))) buziole przy kawce z gruntem:))
autor: kmmar   dodano: 2014-10-25 | 08:26:51
"Marian tu jest jakby luksusowo":))), łazienka super ekstra ekskluzywna, te płyteczki we wzoreczek - cukiereczek. W ogóle domek piękny:). Pozdrawiam:)
Odpowiedź do kmmar
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 09:33:01
No Mariany - !!! dziękuję bardzo:)) mnie też się jednak pomimo komentarza syna, że są jakby babcine - podobają otatecznie - jak dodoam wymyśone dodatki, to się uśmiechnę jescze szerzej:)) pozdrówki
autor: rodzinna-budowa   dodano: 2014-10-25 | 09:28:26
Emi...no skoro masz jeden pokój bez własciciela... to moze pora o nim pomyśleć? :):):) Swoją drogą..Twoje wnętrza robią mega wow!! :) pOZDRAWIAM
Odpowiedź do rodzinna-budowa
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 09:35:38
Ha! Cinuś - myślenie o lokatorze nie jest tak fajne, jak czyny w tem zakresie!!!! :)))) i tej wersji będę się trzymać:)) a wnętrza są dla mnie na razie bez wyrazu, ale to pewnie dlatego, że ja mam wizję:))) byle tylko środki były na to:)) bo wykończeniówka - wykańcza:)) uścski dla Rodzinki:))
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: rodzinna-budowa   dodano: 2014-10-25 | 10:17:59
Emi to do roboty :) Nie wiem na co Ty jeszcze czekasz :) Będziesz darmowo ogrzewać dodatkowy pokój :)? :):):)
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: rodzinna-budowa   dodano: 2014-10-25 | 10:19:00
P.S. Walnąłem Ci właśnie 1500 i 1501 komentarz :) Pozdroooo z zimnego..jak cholera..zachodu lubuskiego :)
Odpowiedź do rodzinna-budowa
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 12:44:16
hahah :)) no walczę o cel w ogrzewaniu:))) a co do 1500 i 1501 to musicie kiedy nagrodę odebrać jaką kawę w Zielonej czy cuś:))))) :) wysyłam uściski do sąsiadów:)
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: rodzinna-budowa   dodano: 2014-10-25 | 14:05:17
Emi... 3mamy za slowo co do kawy.. i zaczynam mocno 3mać kciuki :):):) Ah...buziaki ślemy rodzinnie z naszej budowy :)
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-25 | 09:33:47
Wybacz,ale o tych panach nie będzie ani słowa! A wnętrza? Zacne i luksusowe:-D kuszą mnie białe płytki,no ale jak się ma sprawa konserwacji i pielęgnacji białej fugi? Bo jak na zasadzie fali wojskowej,czyli szczoteczką do zębów,to ją się poddaje:-(
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 12:41:53
wybaczam, rozumiem - nie ma o kim rozmawiać hihi:) poza tym na budowlańców nie wyglądaja:) co do białaych płytek, to ja raczej bardiej martwię się o czarny blat wokół umywalek i plamkach po mydle piance do golenia etc heh:( a co do białych ostatnie 2 lata i wcześniej korzystałam z białych płytek i myslę, że sprzątać po prostu trza wszystko:((( chyba,ze się posiada Panią Marysię lub inną Krystynę czy Zosię i wtedy komu tam biała płytka przeszkadza? - ja wiem ile czasu trwa miłość do łazienki w ogóle i mam nadzieje, że tyle samo portwa żywot fugi :)) Uściski:))
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-25 | 17:25:50
W sumie to ciul z białą płytką, ino o tę fugę nieszczęsno się rozchodzi- żeby no nie wiem.. nie zmieniła koloru na jakisik żółty?:( Bo białe płytki fajnie wyglądają, jak jest fuga niewidoczna- bo stanowią jedną spójną całość. Doradź coś:)
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 21:54:18
:)) białe rzeczywiście f=dobrze tylko gdy fuga niewidoczna - powiem tak, po pierwsze u nas jest bardzo wąska fuga, tyle mało ile się da! 0,5 mm a nawet mniej i do tego dobra fuga z mapei, taka co to niby zmniejsza ryzyko własnie zmian na żółty etc.... wiem, że wszystkiego mieć nie można a pomyślałam, że dlaczego mam męczyć się we wnętrzu które by mnue do końca nie kręciło? lepiej niech zżółknie za kilka lat;) :)) taka ot moja rada:)) i życzyć mogę każdemu żeby dobrze się czuł u siebie a to nie pierwszy mój dom i wiem, że i tak po kilku latach nam się nudzi troszku i chcielibyśmy inaczej, moderniej:))) więc raz kozie śmierć:)) po wygodę na kanary polecę hihih:)) Buziole:)
autor: szlufikowo   dodano: 2014-10-25 | 09:50:57
Podobają mi się Twoje wnętrza, wszystko jaśniutko wygląda i ze smakiem :) pysznie :) Pozdrawiam
Odpowiedź do szlufikowo
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 12:42:48
dziekuję bardzo bardzo, mam własnie nadzieję, że jasno pozostanie - no i smacznie oczywiście:)) Pozdrawiam i powodzenia :))) bo trzeba go :))
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-25 | 10:40:31
Łazienki super. Szara przepiękna- w moim stylu :) :) Ale wiesz ta głupio żeby w domu był jakiś pusty pokój..... Prace nad lokatorem lub lokatorką powoli czas zacząć :)
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 12:48:19
no widze, że zalecenie o nowego lokatora prawie lekarskie się stało - od wszysrkich hihihihi:)) walczymy:)) co do łazienki to szara rzeczywiście jest klimatyczna jak jeszcze blat dojdzie mój ukochany asymetryczny z umywalką to będę szczęsliwa:)) pzdr:))
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-25 | 13:30:34
Powodzenia! A synek ile ma lat? Czekam na efekt końcowy- łazienki oczywiście :D:D:D
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 21:50:09
synek? hihi 15 lat i prawie 190 cm wzrostu... taki ot siatkarz:)) więc jakby co to kciuki za drugiego jedynaka:)) ale jaka radocha by była:)) ściskajcie mocno:))
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-26 | 02:27:37
Wow!! Trzymam mocno kciuki :)
autor: rusalka2   dodano: 2014-10-25 | 10:49:45
Pięknie pięknie i jeszcze raz super ta łazienka wygląda ,żadna tam babcina.
Odpowiedź do rusalka2
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 12:49:47
ha:) dzięki, choć wzorek rzeczywiście ciepełkowy i troszku tai kaszubski jest:)) ale kocham go szczerze i nie mogę się doczekać połączenia z lampą i innymi detalami:)) pozdrawiam:))
autor: oleczka1986   dodano: 2014-10-25 | 14:40:40
Ooo jaa ale fajno tu u Ciebie :) Prysznic taki jak sobie wymarzyliśmy, choć deszczownica będzie w suficie ;) taki pomysł mi wpadł ostatnio.. :) Ahh piękne te łazieneczki! Co do pustego pokoju to...zima się zbliża, ciemno się wcześnie robi, więc może i lokator na lato może i będzie hehe :) pozdrawiam cieplutko!
Odpowiedź do oleczka1986
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 15:39:12
hihi:) dziękuję za ohy co do łazienek a jeszcze bardziej, za życzenia odnośnie pustego pokoju:))) oby się spełniły:) i tu właśnie można zimę polubić:)) ale U Was też pięknie rośnie:)) pozdrawiam:))
autor: naszamila   dodano: 2014-10-25 | 20:16:58
Jakaż cudna ta wasza czarno biała łazienka, a w szczególności prysznic, jest piękny, zawsze o takim marzyłam, ale że ja wygodna jestem to wcisnęłam też wannę i prysznic mniejszy się zrobił ;) Kolory mocno zbliżone do naszych, nasze klimaty, będę wciąż tu zaglądać :)
Odpowiedź do naszamila
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-25 | 21:58:33
Dziękuję Kochana:)) wiadomo, że podobnie w końcu fanki Milowe jesteśmy :) ja do Ciebie też systematycznie :)) w sumie postawiłam na biel i wszystkie dzienne strefy są białe tylko nocne i dziecięce z jakimś większym rozmachem walnęłam - ale ja lubię białe ściany i pomieszczenia białe - tylko z dodatkami szalonymi - typu - fotel w kolorze żółtym lub fuksji:)) lecę do Ciebie zwiedzać:)) buziole przez pole:))
autor: poddebemmurator   dodano: 2014-10-29 | 10:31:38
Ja tam mało piję, z senatorami w ogóle, ale jak patrzę na zdjęcie prysznica to mi się w oczach dwoi, troi i wydłuża... On jest taki długi czy to efekt zażywania chleba pszennego popijanego kawą rozpuszczalną? Może ta kawa się tak nazywa bo szare komórki rozpuszcza... ;-)))) Pięknie, pięknie, pięknie, przez Ciebie mi się marzą marokańskie tudzież kaszubskie wzory w wersji grey w kuchni nad pasem płytek nad blatem, ale serce boli jak patrzę na cenyyyyy.... Właściwie to nawet najwymarzoniejsze są płytki Vives 1900, ale znowu ten problem z sercem... Kolory też fajne, choć na razie nie wiem dokładnie o co chodzi z tym beżowym pokojem, czyżby miał dostać "lamperię" w stylu coloniala?
Odpowiedź do poddebemmurator
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-30 | 17:46:26
hihi nie wiem jakie działanie na mózg i szarą strefę ma kawa rozpuszczalna, ale prysznic ma 2 m długości i nie wiem czy to długo czy nie - ale nie chclapiący jest, powstał z szafy wnękowej stąd te wymiary:)) i przez to mamy łazienkę w literę "L"w lustrzanym odbiciu, gdzie mała nóżka to prysznic:)) - ale namieszałam :)) co koszubów i tych wzorów to w tak minimalistycznych wnętrznościach typu szary, baiały czarny etc - sprawdzają się moim zdaniem ekstra - bo ocieplają i dają jajo:)) ceny - nie wiem... ale ja w castoramie dokupiłam moje kaszuby do płytek Zienia za 70 zł za sztukę:)) 60/60 i chłopaki pocięli i masz:))) jestem zadowolona a mówili do tego że gatunkowo rewela:) a pokój beżowy będzie miał lamperię w stylu coloniala czy angielskim sielskim ale z nutą glamour nowoczestnego hi:)) tak se wymarzyłam babypokój:)) Uściski i kupuj kaszuby!!! fajne som:))
autor: kasirek   dodano: 2014-10-30 | 10:21:43
No no no. Ciekawe wnętrza :) Robi sie domowo. A mam takie pytanko...co to za baterie nad umywalkami? My mamy podszykowane na baterie natynkowe ale takie zwykłe mi sie nie widzą a te wyglądają designersko...:) Tylko nie wiem jak sie instaluje takie baterie...i czy u nas sie da bez przeróbek..
Odpowiedź do kasirek
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-30 | 20:00:16
Hej Kasiu:) dziękuję, a co do baterii to jest to Omnires bateria za około max. 400 zł. dostepna na allegro:) ja kupiłam za około 330 zł. :) nie pamiętam symbolu ale na pewno gdzieś we wcześniejszych wpisach podawałam w razie "w" choć tych baterii podtynkowych jest dość mało więc chyba problemu nie powinno być ze znalezieniem:)) jestem mega zadowolona (plus cena ofkors0:))) co do instalacji, to istnieje opcja że trza będzie dziurkę powiększyć, ale wiesz jak to się mówi "jak się pieści to się mieści"___)))))) pozdrawiam i powodzenia:))
autor: didaipromyk   dodano: 2014-11-06 | 23:43:58
Wspaniałe łazienki! mega gratulacje!pozazdrościć
Odpowiedź do didaipromyk
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-11-07 | 07:08:35
Hej:)) dziękuję bardzo :) widzę nocngo marka:))) miło słyszeń choć narazie brud kiła i mogiła:)) trza jeszcze pieścic te łazienki bo narzie to prąd z kabli sterczących pieści :)) pozdrówki
Tytuł: karnisz
autor: anusia26   dodano: 2015-02-19 | 10:36:25
Jaką masz szerokość wnęki. Zastanawiam sie pomiedzy 15 a 20cm.

Tapety :)

autor: emiliamichaldom blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Witam w deszczowo mroczny poranek:))

Kupiłam a raczej zamówiłam tapety:)

do sypialni na ścianę za łóżkiem - firmy Michalsky :))  bardzo fajne wzory tworzy ten Pan:) 

oto ona:)

blog budowlany - mojabudowa.pl


a oto sam Pan Michalsky - dla dziewczynek moich:)) jakby Któraś pytała? ;) hih

blog budowlany - mojabudowa.pl


Znalazłam do łózko podobne, jak ze zdjęcia z tapetą - tylko myślę, jak wyglądałoby z dwoma materacami, bo jakieś niskie mnie się zdaje? a ja mała nie jestem i kręgosłup mnie boli od wstawania z czworaków:)) ma ktoś doświadczenia w tem względzie - dwóch materacy ofkors nie wstawania z kuczek? sypiacie na 2 sztukach materaca? jak to wygląda? :)) 

a łóżeczko takowe:))

blog budowlany - mojabudowa.pl
blog budowlany - mojabudowa.pl

a wysokie mogłoby być takie:))

blog budowlany - mojabudowa.pl

oki:) 
i zamówiona tapeta do małego niezamieszkałego pokoju :)

plan jest połozyć ją jako lamperię na 100 cm od podłogi i zakończyć listwą ścienną ozdobną a pozostałą część ściany pomalować beżem pod tapetę:)) 

tapeta Rasch:))

blog budowlany - mojabudowa.pl

o coś takiego tylko na 100 cm - nawet listwy podobne przypodłogowe zamówiłam:)) 

blog budowlany - mojabudowa.pl

a la propos listew przypodłogowych to zamówiłam do cześci salon, sień, biuro, kuchnia, holl - firma NMC - model FL5 - poliuretanowa, polecana:)) wysokość 10 cm szerokość 2 cm:)) z takim zaokrąglonym koniuszkiem - coby kurz nie siadał tylko się ześlizgiwał hihihi:))

blog budowlany - mojabudowa.pl

do pokojów sypialnianych również NMC - model WD2:)) wysokość 7 cm a szerokość 1,5 cm:)

blog budowlany - mojabudowa.pl

i do pokoju niezamieszkanego od tapety rasch kropki listwę ścienną WL3 - NMC wysokość 4 cm, grubość 1,5 cm:))

blog budowlany - mojabudowa.pl

ot efekt może być podobny tylko kropkowy:))

blog budowlany - mojabudowa.pl


no to taki malutki wstęp do początków aranżacji wnętrz:)) i jedziemy z tem koksem 

PS - mam podłogi w płytkach w cześci dziennej :))))
hura!! zrobię fotki i się pochwalę wieczorkiem:))

Uściski
 
Komentarze (101)
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-15 | 11:17:36
No cóż, Pana Pan Michalsky-ego zostawiam dla innych kobitek, bo nie w moim typie ;););), ale tapety są bjutuful :) A ten niezamieszkały pokoik to jak pod małą księżniczkę robiony :D:D Buziolki kochana ze słonecznego Podkarpacia!
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-15 | 12:38:17
hihi no w sumie, Michalsky w mojej lidze też nie chodzi:):) ale blogerki różne gusta mają :) a co do pokoiku, to małą księżniczka bym nie pogodziła :):) pozdrawiam i ściskam podkarpackie piękne :):)
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-15 | 20:01:27
Właśnie miałam pisać o chłopie z Twojego bloga:-D Michalsky nie w Twoim typie, bo bardziej ubrany i bez wiertary!!;-P Pani Emilio, zapraszam do Pani domwfuksjach na oczne obmacywanie chłopa z wiertarą;-) Chłopak z wiertarą, byłby dla mnie parą... A taki z pianką poliuretanową do wypełniania szpar w styropianie w sumie też. Mój Chłopina się tym teraz zajmuje, więc go kupuję całego z tą pianą;-) P.S. Pozdrawiam Małżonka szanownego:-)
Tytuł: Szpary :)
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: madera1m   dodano: 2014-10-15 | 20:47:32
Jeśli wypełnia szpary pianą....to ja poproszę :) Tylko proszę przekaż mu,że pewne nieszczelności występują :))))
Tytuł: Szpary
Odpowiedź do madera1m
autor: pogodna25   dodano: 2014-10-15 | 21:18:28
Ale, że gdzie masz te nieszczelności????
Odpowiedź do pogodna25
autor: madera1m   dodano: 2014-10-15 | 21:26:15
Lepiej zapytaj gdzie ich nie mam :)))) Sorki Emilko za to pitu-pitu :)
Odpowiedź do madera1m
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-15 | 22:51:46
hihi Marzenko nie szkodzi:))się przyłączę w nocy pewnie:) bo 22 to dzien jeszcze
Odpowiedź do madera1m
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-15 | 23:03:18
Wiedziałam, że zaraz którejś się cuś skojarzy. No dobra- nie szpary, tylko ... szparki;-P
Tytuł: Kit :)
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 05:28:31
Nazywajmy sprawy po imieniu ! :)))) Bez kitu :))))
Odpowiedź do madera1m
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-16 | 09:47:15
Bez kitu! Za to pianą tę szparę, pianą należy potraktować:-D
Odpowiedź do madera1m
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-16 | 09:53:48
Piana z promiocyji, rośnie i puchnie w oczach, będzie Pani zadowolonaaa:-D
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 10:00:28
Jak puchnie w oczach,to ja poproszę :))) A jak po taniości,to podwójnie :)))
Odpowiedź do madera1m
autor: pogodna25   dodano: 2014-10-16 | 12:44:13
O jak napuchnie w oczach to kurze zmarszczki może wyeliminuje... Biorę 2 !!!
Odpowiedź do pogodna25
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-16 | 21:01:29
Ino potem pianę trza lekko oskrobać, w sensie że jak zaschnie. Znasz ten kawał? Żona nałożyła maseczkę. Przez dwa dni było ok. Potem maseczka odpadła..;-P Kij z twarzą, gorzej ze szparką, bo się jeszcze przyda:-D
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 08:25:36
Oszszsz Ty jędzo mała!!! Nie w moim typie, bo kolczyki to ja wolę u kobitek i w ogóle nie ten typ zupełnie, nawet jakby się rozebrał i wziął wiertarę w garść ;););) Ps. Mężuś już pomału mi odpuszcza tą wpadziochę i pomału zazdrość mu przechodzi, a tu może nie trafi hihihi ;);) papuśki!
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-16 | 09:41:27
Już jestem grzeczna:-D
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-15 | 12:57:32
Tapety bardzo fajne :) Kropeczki dla małej dziewczyneczki :) Za to sam pan - powiedzmy... Taki bardzo średni, nie mój typ
autor: naszamila   dodano: 2014-10-15 | 13:28:46
Kurde piękna ta pierwsza tapeta, już długo szukam pomysłu na naszą sypialnię, były już panele ścienne 3d, drewniane, fototapety, tapety ;) Wciąż nie mogę się zdecydować, więc na razie zostanie biała ;) Te listwy to też mi spać nie dają, coraz bardziej skłaniam się ku tym białym, za to mój mąż wciąż tradycyjnie woli drewniane, temat do długich dyskusji, zostanie pewnie na po przeprowadzce ;)
Odpowiedź do naszamila
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-15 | 23:01:15
hejka:))) polecam białe, bo fajnie każdy kolorek wygląda i w ogóle trandy są:)) może małż da się przekonać kwestia dobrego dłuta do rzeźbienia:)))powodzenia:))
autor: matig1   dodano: 2014-10-15 | 13:43:21
no czarna tapeta lux!! Mam pytanie, ile za te cudne 10 cm listwy przypodłogowe?
Tytuł: listwy 10 cm
Odpowiedź do matig1
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-15 | 22:59:53
listwy około 60 zł za 2m polecam strone - www.efekciarnia.pl - tam mają chyba po 51,00zł :))) i powyżej 500 zł. za darmo transport:)) tylko wpisać symbol listwy i wyjdą - lub po firmie NMC:)) pozdrawiam w wyborach:)
autor: madera1m   dodano: 2014-10-15 | 14:05:16
No Edzio Norton to on nie jest :) I te kolce w uszkach i ta bródka kozia :) Ale tapeta miodowa tzn.czarna,ale miodowa :) Druga tapeta tyż miodowa...bobas będzie miał co ogryzać do metra :))) Niech no tylko jakiś różek wymaca....poleci po całości :) Łóżko osobiście polecam wysokie....jest zajebiste w kwestii wstawania....nóżki hop i stoisz, nie podnosisz doopska z mozołem :)))tzn.nie podnoszę ja,na ten przykład :))) Listwy ok,tylko jak się będą miały do opasek drzwiowych ? Tylko pytam,aczkolwiek wiem,że masz wszystko na tip-top przemyślane :) pozdrawiam ze słońcem i suszą :)
Odpowiedź do madera1m
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-15 | 23:04:17
Marzenko, drzwi na zamóweienie i w sumie nie robi mi jeden stolarz listew, ale Panowie moi twierdzą, że pięknie se poradzą:)) co to znaczy nie wiem mam nadzieję ,że oznacza - bella :)) jak będzie kupa - to w łeb se strzelę:))
Tytuł: Eros
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 05:24:37
Pamiętasz Emilko Erosa ? :) Pju bella koza....lalala :)))) Będzie bella,będzie koza....nie kupa :))) cmoki z rańca....tom razom bez kaca :)
autor: zojaluxorg2   dodano: 2014-10-15 | 14:49:42
Facet nic szczególnego, ale tapetę to fajną wymyślił :) A co do kropeczek, piękna jest. Ale się Ty dobrze zastanów, bo jak ta przyszła księżniczka podrośnie, to pewnie chciałaby połączyć kropeczki :))) Pozdrawiam z Krainy Deszczowców :)
autor: pogodna25   dodano: 2014-10-15 | 19:27:22
No nie mówcie, że facet nie jest przystojny....??? Rany Julek, jakich musicie mieć mężów przystojniaków... Ja prosta dziewczyna wioskowa jestem (od lutego... hihi) i mnie się on podoba :) może nie szaleńczo , bo szaleńczo to mi się podoba mój mąż :) Oj tam oj tam... Emilia, tapety rewelka!!!!
Odpowiedź do pogodna25
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-15 | 20:28:46
Noooo w sumie lubię brunetów.. Mój mąż ciemny brunet :) Ale ten ze zdjęcia to bardziej spodobałby się mojemu koledze który gustuje w takich typach :P
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: madera1m   dodano: 2014-10-15 | 20:35:33
No nie mów ! :) Masz takiego kolegę...to jesteś bardzo na czasie :) Ostatnio miałam okazję być w klubie giej....skim i powiem Ci,że mam mnieszane uczucia :)
Odpowiedź do madera1m
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-15 | 21:09:42
Uważasz że posiadanie wśród znajomych geja decyduje o tym czy ktoś jest na czasie czy nie..? To chciałam powiedzieć jeszcze że 2,5 roku współpracowałam z małżeństwem gejów :P Och jak oni się szanowali... ;) Kolega gej jest ciemnym blondynem Małżonkowie obaj bruneci- jeden jasny, drugi ciemny. Co do moich uczuć i ich "wymieszania" Najpierw lekki szok jak jestem na rozmowie kwalifikacyjnej i gadam z jednym. Wchodzi drugi.. Gadam z 2. I nagle jeden wszedł drugiemu w zdanie. Zaraz przeprosił czule głaszcząc swojego męża (albo żonę???) po ręce i patrząc głęboko w oczy...Spadłam prawie z krzesła ale pracę dostałam. Potem oswojenie... Czułam się w ich towarzystwie wyjątkowo bezpiecznie :D. Poza tym panowie małżonkowie zawsze super mili i fajni... Raz kiedyś się zdarzyło że podwoziłam dokumenty do ich domu bo szefuncio chory był. Weszliśmy do góry. Biuro było w pokoju obok sypialni.Gdy juz wychodziliśmy z biura pan miły zagadnął że pękło im łóżko (wodne!!) I mnie tam ciągnie żeby pokazać że musieli to rozebrać i nie wiedzą co dalej (myślałam że kurde źle rozumiem!!). Wchodzę i faktycznie leżą bebechy. Patrzę a tam rama łóżka z półką a na półce kilkanaście różnych nawilżaczy (i nie były to nawilżacze powietrza :P) + golka pełna włosów łonowych (wyglądała jak mały jeż) !! Od tego czasu moje uczucia są mieszane :(
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: madera1m   dodano: 2014-10-15 | 21:23:50
Czyli,że jakie są Twoje uczucia ? Bo,że mnieszane to już wiem :) Panowie dbali o naskórek i chwała im za to :) Ale ten mały jeż to niby do czego ?:)))
Odpowiedź do madera1m
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-15 | 22:06:36
Jeż po prostu został... Nie wiem po czym i czemu w sypialni :P Moje uczucia. Toleruję, traktuję jak innych ale nie chcę nawet myśleć co, jak i kiedy robią... brrrr
Odpowiedź do madera1m
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-15 | 21:15:55
A z ciekawości zapytam co tam robiłaś?? Tzn w tym klubie ma się rozumieć :D Mi by chyba nie starczyło odwagi... :D
Tytuł: Wieczór panieński
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: madera1m   dodano: 2014-10-15 | 21:35:51
Wyobraź sobie,że zorganizowałyśmy wieczór panieński mojej kuzynce i nie była to młoda młoda,tylko taka po dwudziestu latach małżeństwa.Żaliła się,że nie miała takiego wieczora,bo wtedy nie były w modzie,więc teraz już miała :) I wyobraź sobie jeszcze stado pijanych bab,które bawią się w takim klubie :) Oczywiście był tour po różnych klubach,ale w tym zatrzymałyśmy się ździebko dłużej :) Nawet widziałyśmy Naomi Campbell...niestety był to traswestyta:)))) Ogólnie nie jestem homofobem,ale taki stary pedzio oblegany przez młodych chłopców....brrr :)To się wytnie :)))
Odpowiedź do madera1m
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-15 | 22:07:44
O w morde :D
Tytuł: Ranek :)
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 05:20:46
.... i nie tylko :) I tym optymistycznym akcentem,czas zakończyć,bo ranek nastał :)
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: madera1m   dodano: 2014-10-15 | 20:49:13
Zapomniałam jeszcze zapytać - jest jasny brunet ?:) Czy coś mnię ominęło ?:)
Odpowiedź do pogodna25
autor: madera1m   dodano: 2014-10-15 | 20:41:38
Kasiu Droga czy Ty jesteś-desperate housewives ?:)
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-15 | 20:24:43
Wysokie wyrko fajne:-) Marzę i śnię po nocach o wysokim wyrku, bo na 100% lepiej z niego wstawać (tak myślę). Tapeta jasna fajna, będzie zacny efekt, milordzie:-D Czarna w stylu.. glamur? Tak to się mówi? Albo pasująca do owego stylu? :-) Pozdrawiam, czekając na realizację tapetowych planów:-)
autor: pogodna25   dodano: 2014-10-15 | 21:00:16
Ale konkretnie o co chodzi???? O męża, o desperację, czy o dom :)))))
Odpowiedź do pogodna25
autor: madera1m   dodano: 2014-10-15 | 21:08:41
Czy jesteś gotowa na wszystko ?:) Bo ja z moim,to muszem,aczkolwiek niekoniecznie :))))
Odpowiedź do madera1m
autor: pogodna25   dodano: 2014-10-15 | 21:16:26
Jestem jestem co mam nie być z własnym mężem :):))))
Odpowiedź do pogodna25
autor: madera1m   dodano: 2014-10-15 | 21:37:30
I tak trzymaj i nie puszczaj :))))
Odpowiedź do madera1m
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-15 | 22:57:31
hahaha ale się ubawiłam, też mam przyjaciół z lat studiów gejów - mieszkałam u nich i kocham do dziś cghoć kontaktu nie mamy:) wzięli ślub w Holandii i są ze sobą 15 lat z hakiem:)) jak ludzie się szanują to szanują bez względu na orientację, poza tym w łózku robią różne rzeczy i hetero...np Gray hihihi całuję Was kochani - kochane wspaniałe kobitki:))))))) Kasiu Pogodna - mi też się wydaje, że Pan choć nie mój target - to całkiem do polizania - choć wiadomo osobisty małż najlepiej smakuje:)))) buziolr - dziewczyna ze wsi:)))))) ja znaczy:)
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-15 | 23:51:37
Moi szefowie to rodowici Holendrzy- tam ślubowali :)
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-15 | 23:54:44
To że oni się tak szanowali to było z przymrużeniem oka :) Oni po prostu każde zdanie wypowiedziane w stronę męża (żony??) celebrowali, podkreślali przeciągłym dotykiem i głębokim spojrzeniem sobie głęboko w gałki oczne :D
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 05:34:01
Czyli,że patrzali sobie głęboko....nie tylko w oczy ?:)))pozdro z rańca :)
Odpowiedź do madera1m
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 08:21:23
OMG tu takie fajne babskie spotkanie sobie laski urządziły, a mnie nie było..... ale cieszę się, że wieczór mogłam poświęcić własnemu mężowi, który nic a nic do P. Michalsky-ego podobny nie jest :p:p ja też zawsze mówiłam, że lubię brunetów, a mam blondyna o cherubinkowych, niebieskich oczętach hihihi :):) Co do par homo, to ja osobiście nie miałam styczności, ale to co się słucha i ogląda w TV (parady gejów itd....) to świat chyba staje na głowie, i niedługo zamiast dyskryminacji osób o odmiennej orientacji będzie dyskryminacji par heteroseksualnych. Ja toleruję i współczuję w pewnym sensie, ale niech oni nie obnoszą się z tą swoją seksualnością na co dzień tak ostentacyjnie. Dobra koniec, temat za ciężki jak na czwartkowy poranek, pozdrawiam Was ciepło i miłego dzionka życzę!
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 08:42:54
Następnym razem bądź zwarta i czujna,a nic Cię nie ominie :)Ale,że jak to poświęciłaś wieczór mężowi i to swojemu w dodatku ?:) Mój sam sobie organizuje wieczory z niejakim pilotem,piwem i kanapą :)))) pozdrawiam życząc miłego dnia :)
Odpowiedź do madera1m
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 09:05:23
hihihihi, no to mój też podobnie jest zorganizowany, ale wiesz od czasu do czasu trza obowiązki małżeńskie spełnić i pilota, tv i piwko przesunąć na dalsze miejsce w hierarchi potrzeb :):D :p Ale wiesz, sofki wygodne, to daleko nie potrza iść, musisz przeorganizować mężusiowi wieczór i przetestować IKEŁOWSKĄ leżankę :0:) Wzajemnie milusiego dzioneczka!
Tytuł: Pańszczyzna :)
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 09:19:16
Czyli,że odwalić pańszczyznę ?:) Na nowiuśkiej kanapie,bez pilota w ręcach,bez iPada na brzuchu ?:) Mam pewne obawy :)))
Odpowiedź do madera1m
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 10:05:55
hehehehehe, no wiesz współczesny seks może zawierać te wszystkie elementy, ale w tym temacie to ja chyba neandertal jestem hihihi! Za włosy, maczuga w dłoń i do jaskini..... buahahahaha ;) Ps. Ale dobrze to nazwałaś ;), w końcu nie codziennie można mieć okres, może boleć głowa czy być zmęczonym ;);)
Tytuł: Maczuga :)
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 10:19:55
Wiesz,jak byłam piękna i młoda to nieraz za maczugę do jaskini wciągałam :))) Teraz jestem piękna i ręce mnie bolą :))) Tylko mogę sobie poryczeć....wrrrrr :))))
Odpowiedź do madera1m
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 11:55:16
ja pierdziu, normalnie leżę i kwiczę ze śmiechu hihahahahhahaihaihaihaiahai! Dobrze, że dzisiaj dzień szefa ponoć i mój zrobił mi prezent i pojechał w kur..... mater!!!! A że tak zapytam, to mąż cały i zdrowy? ;);) Wszystkie członki na miejscu? hihi
Tytuł: Członki :)
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 14:11:09
Teraz to i ja leżę i kwiczę :) A miałam kuźwa popracować ;) Jes,siur....z małżonkiem wsio ok :) Członki na swoim miejscu :) Aczkolwiek się lekko wygły :))))
Odpowiedź do madera1m
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 14:23:07
Toż jak żeś go za maczugę ciągała po jaskiniach to jakie mają być??????? :d Teraz chłop musi na sofie spoczywać i na zwyrodnienie zrzucać winę :) Ps. Tak szczerze, to ja dzisiaj w pracy nic nie zrobiłam, taki prezent dla szefa w dniu jego święta! ;)
Odpowiedź do madera1m
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-16 | 10:35:02
Oj zapewne :) :P Ale żeby móc zajrzeć trzeba było jeża wypędzić- pewno dlatego on tam koczował na tej półce przy łóżku....
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-16 | 08:52:51
Oj tam oj tam:))) co do parad i obnoszenia - wolę chyba geja za rękę z drugim gejem niż meneli i menelki z małymi dziećmi pod sklepami i w parkach oraz po korytarzach - iem mam takich u rodziców!!! i wiem na 100% bo z mamusią moją rozzmawiałam, że ona wolałaby geja za sąsiada nawet zmężem czy żoną gejem niż te menelskie towarzystwo! ot cała prawda!!! :))) pewnie że nikt nie lubi patrzeć jak para się całuje i ściska ale ja tak mam też z hetero - nie lubię jak się ktoś strasznie migdoli przy mnie:))) hahah ale się temat z Pana Michalskyego wyciął:)) hihihi lowju dziewczynki !!! jesteście boskie!!!!! przy kawie pozdrówka:)) z Orlenu ale pycha:))
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 09:09:07
Emily masz całkowitą rację, ale o tyle o ile trzymanie się za rączki zdzierżę, o tyle jakieś bliższe relacje niech sobie zachowają dla siebie. Ja też nie lubię publicznego migdalenia na forum w obojętnie jakiej formie rodzajowej ;);) Aaaaa kawka Orlenowa na pewno pyszniuśna, choć do Twojej domowej na pewno się nie umywa :) Buziunie!
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 09:11:10
A parówka była....w sensie,że hot dog ?:))) cmoki :)
Odpowiedź do madera1m
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-16 | 09:52:16
"Masuj, bejbe, bułę". Sorry, nie mogłam się powstrzymać, tak mi się skojarzyło:-P
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 09:58:03
Ależ z Ciebie Figo Fagot :))))
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 10:08:39
Boziuniuuuuu, bo jednak zacznę żałować, że jestem hetero.... :D Przynajmniej wesoło by było hihihi ps. Musimy wnioskować do admina o założenia podforum "luźne rozmowy" hihi bo nas zaraz Emilka wywali an zbity pysk!
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 10:13:43
Tak i nazwijmy go- "luźne gatki " :)))) O Emily jestem spokojna...kuma bazę :)))
Odpowiedź do madera1m
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 11:24:14
to to to to! Zajebiaszcza nazwa! I jakże adekwatna do czerwonych majciochów z koronką koleżanka "dom-na-maxa" ;) a tak apropos to jak Pogodna 25 to Kasia tak jak i ja zresztą a ta laska od czerwonych majciochów to kto????? No pisać mi tu zaraz! Madera1m to Marzenka tak? Emily to Emily chyba ;);) Kasia
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: pogodna25   dodano: 2014-10-16 | 12:42:38
Hmm, to musiało by być coś bardziej budowlanego np. Po szklanie i na rusztowanie czyli budowlane pitu pitu po godzinach. Tyle, że sformułowanie za długie to jest. I admin się nie zgodzi. Pozostaje mam pitolenie na mało sztywnych blogach u koleżanek :) z drugiej strony no ile można o drzwiach kiblach i betonie:)
Tytuł: Po szklanie i na rusztowanie
Odpowiedź do pogodna25
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 12:47:37
.......... też mi się podoba :D, ale zaraz padną głosy, że zasady BHP nie dopełnione itd... itp..... A może kompromis: "Po szklanie i na rusztowanie czyli o luźnych gatkach gadanie". O!
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-16 | 21:07:16
Jestem Laska. Z Polski. Konkrety? Natalka dom-na-maxa:-D Macham majtkami:-) przy obecnej aurze- z golfem, nie tym w TDI;-P
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-17 | 22:55:18
Fajny pomysł, gorzej z serwerem- oby to wytrzymał;-)
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-16 | 10:53:32
Dużoooo racji. To zwykle spokojni, "normalni" ludzie. Zero problemów. To co mnie uderzyło to fakt że jeden z szefów ma dzieci i miał żonę (kobietę) Zostawił... Dzieci malutkie. Straszna krzywda i dla niej i dla dzieci. On b. fajny, dobry więc na pewno go kochała... Dzieci może kiedyś wybaczą, spróbują zrozumieć. Póki co malutkie,,,
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: madera1m   dodano: 2014-10-16 | 11:16:12
Sory ! I tu się nie zgodzę z Tobą ! :) Lepiej,że poszedł w piź..c niż miałby całe życie na dwa fronty działać, od przoda i od tyła :)))) Dzieci jak rozumiem holenderskie,więc spoko....wybaczą tatusiowi :)
Odpowiedź do madera1m
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-16 | 12:20:56
Oczywiście że lepiej że poszedł... Ale jeszcze lepiej gdyby rodziny nie zakładał.. Wiedział od początku że jest homo :( no ale chęć posiadania dzieci była silniejsza :(
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-16 | 21:09:38
Mógł być po prostu "kryptogejem". Albo ktoś nawciskał mu kitu, że "jak się ożeni, to się odmieni"..
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-16 | 21:37:33
Opowiadał mi że w wieku 18 lat miał pierwszego partnera z którym mieszkał. Potem się ożenił ze swoją dawną koleżanką z lat szkolnych. Mówił że bardzo kocha dzieci i chciał mieć swoje. Nie pytałam czy miał nadzieję że mu przejdzie :D Kryptogejem nie był na pewno.
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-17 | 22:51:11
No to ciekawa historyja..
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-18 | 12:01:15
Raczej przykra. Jedyne co to podziwiam że tak otwarcie o tym mówi. Dzieci kocha to wiem. Ale strasznie skrzywdził tą kobietę
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-19 | 13:07:01
Ciekawa, w sensie że nieciekawa:-/ Szkoda kobiety:-(
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: madera1m   dodano: 2014-10-17 | 08:44:03
Czyli,że takim giejem z krypty....czy cóś ?:)))
Odpowiedź do madera1m
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-17 | 09:53:18
cześć laski! No właśnie co to znaczy kryptogej? Bo ja nie znaju takiego określenia... ;)
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-17 | 12:13:02
To jest gej który ukrywa swoją orientację seksualną :) :) :)
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-17 | 12:31:16
Aaaaaaaaaaa, trudna nazwa ale jasna odpowiedź ;)
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-17 | 22:56:18
I wszystko jasne:-)
Odpowiedź do madera1m
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-17 | 23:00:14
Tak, siedział w komorze grobowej;-) a tak serio, to po-prostu-my już wyjaśniła:-)
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-16 | 11:51:03
Oj coś mi się poprzestawiało, sorki za bałagan w poprzednim wpisie.
Tytuł: obrazić za Wasze dialogi? ??? :)))))))jak...????
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-16 | 12:52:34
Kochane blogerki Wariatki słodkie i błyskotliwe w swych przemyśleniach życiowych. ..nawet o gatkach dobrze prawicie. ... mogę z Wami i o doopie i o koopie i innych kozach piu bellach. ..a kto nam zabroni? ?? słuchajcie, ..chyba naprawdę czas odpalic bloga o jakiejś dwuznacznej nazwie. typu "gatki od doopy strony" czy cus hihi, bo z Wami fajnie się patrzy na świat. ... bo jak mój syn mawia...." po co te emocje ?" chillout.... Kochane moje zapraszam zawsze i wszędzie. ... Kasia Pogodna nazwa po szklanie i na rusztowanie rozwalilo system:)))) ją tam wale w gaz i tynk w sam raz:):):)
autor: martaiuki   dodano: 2014-10-17 | 20:15:59
wyro z dwoma materacami tzw kontynentalne lub hotelowe i mi się marzy....ceny przyprawiają o zawrót głowy,ale co najwyżej zrobie je metodą DIY:-D
Odpowiedź do martaiuki
autor: madera1m   dodano: 2014-10-17 | 20:39:21
Moje z Ikeła....zawrotów głowy nie miałam :)
Odpowiedź do madera1m
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-17 | 23:00:46
Masz takie wysokie?
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: madera1m   dodano: 2014-10-18 | 05:38:06
Łi :)
Tytuł: Wysokości
Odpowiedź do madera1m
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-19 | 13:14:57
Też chcę wysokie! Ino muszę jeszcze sprawdzić, czy przy wysokich wysokościach łóżkowych nie rozwalę sobie głowy o kartonowo-gipsowy sufit, albo czy nie wypiorę w nim dziury:-D Teraz mam takie, że mam materac na wysokości poniżej kolan- ciulowo się z tego wstaje, a wiadomo- człowiek się starzeje..
Tytuł: Wyrko!
Odpowiedź do martaiuki
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-18 | 12:11:44
Wysokie super.. My zaraz po ślubie mieliśmy wysokie z 2 materacami (180cmszer-2x90) MASAKRA!! Wpadaliśmy między te materace. Potem spaliśmy tylko na 1 połowie (na tych 90cm) SZYBKO sprzedaliśmy to cudo :) WIna była pewno materacy
Tytuł: Wyrko ze szparą :)
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: madera1m   dodano: 2014-10-20 | 09:14:11
Ale przecież wysokość nie miała nic do rzeczy :) Po prostu miałaś szparę i stąd ta konsternacja :) U mnie wysoko,ale bez szpary :) I tym razem nie 180,tylko 160 i jest spoko,miejsca dość i kordełka w sam raz :) pozdrówki :)
Odpowiedź do madera1m
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-20 | 15:35:41
Tak, tak- wina była materacy- o czym napisałam :)I wysokie super- nadal utrzymuję swoją wypowiedź w mocy. Poza tym mnie nie wkurzaj :) :) :) :) Ty to byś tylko o takich przyziemnych rzeczach jak łóżko ładne czy nie ładne gadała. Nie masz jakiegoś głebszego przesłania? To takie przyziemne... Prawdziwe życie wygląda inaczejjjjjjj :D Ale jak to Ci powiem jak przeczytam jakąś mądrą książkę :):P
Tytuł: Padoł :)
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: madera1m   dodano: 2014-10-20 | 15:42:50
Wybacz mi,jeśli potrafisz :) Obiecuję,że już nie będę pierdo...ć o takich przyziemnych sprawach :) Pieprzyć łóżka,pieprzyć materace....czas przystanąć i zadumać nad marnością tego padołu :) Czas wziąć książkę w ręce i pochylić się nad treścią ze zrozumieniem....aby zmienić swoje życie gówno warte jak się okazuje :)
Odpowiedź do madera1m
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-20 | 16:28:39
No nie wiem czy potrafię. Wczoraj i dziś wiele zrozumiałam i bardzo mnie skrzywdziłaś swoim egoistycznym, konsumpcyjnym podejściem do życia... Pomyślę i dam znać... :D
Tytuł: Pomyślałam ...
Odpowiedź do madera1m
autor: po-prostu-my   dodano: 2014-10-20 | 16:29:23
i wybaczam :) :):)
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: madera1m   dodano: 2014-10-20 | 16:36:58
Dzięki :-D Jestem wdzięczna za Twe dobre serce :)
Tytuł: I know what you mean
Odpowiedź do madera1m
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-20 | 20:57:07
Cieszę się moje Panny, że wypłynęłyście na intelektualną głębię głębinową. Ja nie zdążyłam się wypowiedzieć... WTF???
Tytuł: Real life :)
Odpowiedź do dom-na-maxa
autor: madera1m   dodano: 2014-10-20 | 21:28:29
This is real life :) Ta głębia głębinowa,te wód przestworza,te padoły niezmierzone :)
Odpowiedź do madera1m
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-20 | 21:52:37
Wpłynęłam na suchego przestwór oceanu... No! Po prostu dotarłyśmy do końca internetu! Włosiennicę przywdziałaś?
Odpowiedź do po-prostu-my
autor: dom-na-maxa   dodano: 2014-10-20 | 15:08:36
Bo to było łóżko- Nokia: "connecting people";) a szerokość wyra super- można nawet spać w poprzek:-D
autor: rodzinna-budowa   dodano: 2014-10-18 | 13:48:12
Emi... no zajebisty pomysl..chociaż mnie tapety nie przekonują :) Moja Ukochana Żona się uparła.. i mam nadzieje,że mnie przekona do Nich..bo ona ma wizję, której ja jeszcze niestety nie mam :) Pozdrooo!

Łazienki i inne takie zakupowo:))

autor: emiliamichaldom blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
A tak sobie hasam po Waszych foteczkach, Waszych domach i budowach, to postanowiłam wrzucić kilka nowin i informejszon ode siebie :) 
Nic wielkiego się nie rozstąpiło i morze czerwone dalej w jednym kawałku, ponieważ nasza wspaniala ekipa, niestety jest rozchwytywana i nie jest w stanie zaspokajać naszych potrzeb, tak jakby było idealnie:)

Ale dziś skupię się na zdjątkach i zakupach może:)

duża łazienka:) znaczy badziej duze umywalki sztuk 2:) jedna przywalona

blog budowlany - mojabudowa.pl
prysznic:)

blog budowlany - mojabudowa.pl

kibelek ROCA GAP (new one -bez dziurek po bokach)  z deską, wiadomo beztrzaskową:) przycisk wc GROHE cosmopolitan - wanna się robi:)

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

bateria podtynkowa ONINEN kocham ją:) - oczywiście tu dziękuję Zojce:)) Omnires nie Oninen - to przecie hurtownia jest:)) hihihi:) Omnires za niespełna 400 zł:))) 

blog budowlany - mojabudowa.pl

bateria nawannowa 5-cio otworowa:))

blog budowlany - mojabudowa.pl

i kinkiety do dużej łazienki z IKEŁA 80 cm - sztuk 2... :)

blog budowlany - mojabudowa.pl
lampa wisząca do dużej łazienki :)
blog budowlany - mojabudowa.plmała łazienka bez szału pępkna jesli chodz o zmiany, są lustra, wc przycisk i takie ło:)

przycisk TECE misa ROCA NEXO


blog budowlany - mojabudowa.pl

ROCA NEXO

blog budowlany - mojabudowa.pl

przycisk TECE - fajny stelaż w dobrej cenie i fajne przyciski :) 

blog budowlany - mojabudowa.pl
i nawet moją kracianą sukienko-koszulę widac :)) hihi

do małej łazienki nie będzie typowych kinkietów  tylko lampy zwisy 
ITALUX - szt. 2

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.plot takie drobiazgi:))
Uściski wielkie i pozwodzenia Boby Budownicze:))
 
Komentarze (23)
autor: rusalka2   dodano: 2014-10-12 | 13:48:37
Emilka u ciebie pięknie wszystko nie ma czegoś co mi się nie widzi ,naprawdę wszystko przecudne osobno i razem społem:))) Płytki te koło bateri i sama bateria miodek.Cudnie ,cudnie ,cudnie,pozdrawiam:))
Odpowiedź do rusalka2
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-13 | 12:48:45
dziękuje Kochaną :) niestety pracę tak się slimaczą że chyba domek od tego ślimaki odkupię :):):( buziole
autor: tomczdz   dodano: 2014-10-12 | 15:31:50
Wszystko pięknie, z gracją dobrane... Ale i tak humoru nie mam.... jak policzyłem ile mnie dach kosztuje, aż mnie serce zabolało...LEKARZA!!!!
Odpowiedź do tomczdz
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-13 | 12:52:12
Tomi :):( rozumiem, że zdrowia zaczyna siadać jak faktury przynoszą, ale jeszcze gorzej gdy chcesz zapłacić a nie ma komu, bo rąk brakuje do pracy:(:( jak dach Ci ładnie poloza to już i tak sukces:):) ją tam się starałam tego trzymać, bo inaczej bym upadla uh:):)a bez humoru to w ogóle strzela i w łeb :):)więc uśmiechu życzę i radości z powstawania nowego domku, bo sama codziennie muszę sobie to powtarzać hihi
autor: rodzinna-budowa   dodano: 2014-10-12 | 18:34:20
Osz qzwa! Łazienka i prysznic i love!!! Dla mnie mega bomba!!!! Lecicie na maksa z wizją.. ;) Pozdrawiam
Odpowiedź do rodzinna-budowa
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-13 | 12:53:50
hej Cinus :) dziękuje w sumie ogromnie się cieszę że wszystko jakoś się dolina choć brak rąk do pracy zaczyna nam doskwierac :( ale trzymiemy się wiatru i nadzieji :):) pozdrawiam Was słodko :):)
autor: rodzinna-budowa   dodano: 2014-10-12 | 18:35:11
Aha...a baterie???? Wygladaja oblednie!!!
autor: madera1m   dodano: 2014-10-12 | 20:35:51
I wszystko układa się w elegancką całość....płytki zieniowe.... jak wyrafinowana biżuteria :) Kojarzą mi się,nie wiedzieć czemu z Pandorą :) Postawisz galantego sukulenta i będzie jak w niebie :) pozdrawiam przy cytrynówce bez okazji .....czy to już ankoholizm ?:)))
Odpowiedź do madera1m
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-13 | 12:59:02
hahah Marzenko. kurna chata bez straszenia, bo ją jestem alkoholik jak ta lala, z moimi czestotliwosciami. ...gdyby nie fakt pokonywania codziennie wielokilometrowych tras byłabym na pewno bliska Aa he:) i dobrze mi z tym bez dwóch zdań:):) co sukulenta, brawo na pewno zakupie że dwa nawet:):) a płytki a la pandora są nie zieniowe tylko z castoramy, bo zienia z bliska mnie zawiodły :) biało czarne są git. ale ozdobą znalazłam u ciastka niestety tylko taką jaką kcialam ale gatunkowo fachury mówią że pierwej sort! !!buzi od fruzi ponczoszanki :):)
autor: domwfuksjach3   dodano: 2014-10-12 | 21:02:06
Hejka Emily! Nie wiem czemu pierwsze zdjęcie nie chce mi się za nic wyświetlić... Gratuluję postępów, lecicie z robotą aż miło :) Ogromniaste kciukasy aby wszystko szło dalej jak z płatka i inwestorka była zadowolona :) Pozdrowionka!
Odpowiedź do domwfuksjach3
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-13 | 13:00:49
kurna felek mnie też się zawiesilo i sie nie otwiera a takie ładne umywalecki :( dziękuje kochana inwestorka walczy z gniewem i stara się być zadowolona choć idzie jak flaki z olejem :(:( bugu pozdrawiam :():)))))
autor: poddebemmurator   dodano: 2014-10-12 | 22:51:13
Babciowe płytki are the best, bez nich to by nie było smaczku! A zdradź koleżance cenę kinkietu i IKEA, i czy są dłuższe? Najchętniej bym widziała jakieś 100-120 cm w bieli ;-)
Odpowiedź do poddebemmurator
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-13 | 18:52:02
hihi no babciowe też kocham coraz bardziej, jeszcze jak reszta się dorobi, to powinno być jeszcze lepiej nie?:)))) Hany:) największe kinkiety te-takowe były 100 cm:) niestety tu Cię z ceną nie pocieszę, bo aż 199 zł kosztowały 80cm a 100 pewnie ciut drożej, no łatwo nie ma:) za to solidne że hoho i jak będą zamontowane to dam głos:) białych nie widziałam i podejrzewam, że nie ma, ale głowy nie oddam za to:)) buziole:))
Odpowiedź do emiliamichaldom
autor: poddebemmurator   dodano: 2014-10-14 | 01:00:19
Cena nie taka straszna, te badziewkowate ledowe galerianki po 30-50 cm długości kosztują 200-300zł, a ja w dodatku nie cierpię światełek LED z widocznymi oddzielnymi kropkami. Na galeryję czegoś szukam, za 100cm radości mogę te 2 stówki poświęcić. Dawaj fotki jak odpalisz, zobaczymy jak to świeci i czy na galerię się nada.
autor: zojaluxorg2   dodano: 2014-10-12 | 22:53:46
Pięknie Kochana, pięknie. Będzie obłędnie :) Baterie to masz Oninen czy Omnires? :))) Kibelek bez śrubek to u mnie też był warunek. A i przyciski Tece też fajowe, i nie dlatego że mam takowe :) Pogoń fachowców, bo jestem ciekawa końcowego efektu :) Buźka :)
Odpowiedź do zojaluxorg2
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-13 | 18:54:56
hahahah oczywiście Omnires:))) tak mnie się z hurtownią mylło - już poprawiam coby biedni odwiedzający włosów nie porwali szukając w księdze google:(( hihi a fachowców gonię ale nie za bardzo bo fajni są i dzisiaj prawie cały salon płytkami wykładli:)) uh już mnie się tak pali pod tyłkiem do wprowadzki że umrem!!!:))) buziaki wielgaki
autor: madic27   dodano: 2014-10-13 | 11:22:09
wszystko pieknie!dla mnie lampy najlepsze:-) pozdrawiam...
Odpowiedź do madic27
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-13 | 18:56:18
no jak lampy to troszku bidnie, ale :)))) hihi lepszy rydz niż nic:))) ha:) myslałam że babciny wzorek - nazwany przez mojego nastolatka choć ciut fajny hihih:((())))) ale cieszę się że zawsze kazdemu coś w oko wpadnie:)) buziaczki od foczki
autor: domeos   dodano: 2014-10-13 | 17:03:28
No, no interesujące :) nie mój styl ale robią wrażenie, najbardziej podoba mi się Twoja ukochana bateria i kafle na tej ścianie. Mozaika jest boska, kurcze nawet nie wiedziałam że tak mi się ona spodoba :)) Pozdrowionka :))
Odpowiedź do domeos
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-13 | 18:57:56
No Babe!!! akurat wzorek to u cię też by się odnalazł, bo mój syn mówi że kaszubski taki - czyi swojskie klimaty:))) zresztą dziękuję Ci bardzo, bo on właśnie - rzeczony wzroek miał mnie wnętrze ciut ocieplić, bo jak nowoczesna do końca jednak się nie czuję:))) hihihi uściski wielkie i sielskie:))))
autor: pogodna25   dodano: 2014-10-14 | 19:36:52
Emilio droga, pięknie pięknie o czym już zresztą wiesz ode mnie. Ja tylko w kwestii dbałości o to czarne siedzisko pod prysznicem. I o tą czarną półkę pod michami. Czy u ciebie jest miękka woda? Jak tak to ok. A jak nie to inwestuj w zmiękczacz. U mnie ostatnio jakiś czujnik w zmiękczaczu się posypał i miałam twardą wodę z sieci. Wszystko usyfione od kamiennego osadu. Po każdym umyciu musiałam wszystko do sucha pucować. Dlatego mnie trochę nie było... I tak jak spojrzałam na twoje siedzisko czarne piękne i błyszczące to aż mnie ręce zabolały. Pozdrawiam serdecznie :))))
Odpowiedź do pogodna25
autor: emiliamichaldom   dodano: 2014-10-15 | 08:58:11
u Kasiu cenne uwagi kochana dawasz..:)) my ze studniu wodu niosu, więc szwagry mówią, że miekka ale w praniu wyjdzie, jak dostaniemy z wodociągu naszego wsiokowego to będzie git, bo woda głębinowa jest i kamienia niet:) a teraz też mnie łapki bolą:( uh będziemy się tylko w soboty kąpać:) !
autor: poddebemmurator   dodano: 2014-10-15 | 10:25:47
U mojego męża pod prysznicem twarda woda (u mnie w wannie też, ale wanna biała i nie widać), więc dostał szmatkę z mikrofibry w prezencie od żony i po każdym myciu wyciera kabinę i baterię. ;-) Jest super, bez tego miałam orkę przy myciu prysznica z mydła i kamienia na szklanych ścianach :-(
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów: 68561
Liczba wpisów: 226711
Liczba komentarzy: 901759
Liczba zdjęć: 670125
Liczba osób online: 245